home    firma    sortiment    podpora    kontakt

 

orgapack

... keď rozhoduje spoľahlivosť

 
   
           
           
PÁSKOVACIE STROJE          
           
hutnícky priemysel          
drevársky priemysel          
stavebný priemysel          
papiernický priemysel          
expedícia a transport          
           
PÁSKOVACIE NÁRADIE          
           
spoj plastovej pásky sponou          
spoj plastovej pásky zvarom          
spoj oceľovej pásky sponou          
spoj oceľovej pásky bez spony          

originálne príslušenstvo

         
           

VIAZACÍ MATERIÁL

         
           
oceľové viazacie pásky          
polypropylénové viazacie pásky          
polyesterové viazacie pásky          
viazacie spony          
           
           
           

 

Originálne príslušenstvo k páskovačkám

  

Odvíjač plastovej pásky ORA 627

Pojazdný odvíjač plastovej viazacej pásky je určený pre jednoduché a bezpečné odvíjanie polypropylénových a polyesterových pasiek. Odvíjač je vybavený brzdou otáčania a odkladacím boxom na páskovací strojček alebo viazacie spony. Pozinkovaný povrch je zárukou odolnosti proti poveternostným vplyvom.

 

 
 
 

Odvíjač oceľové pásky ORA 521

Pojazdný odvíjač oceľové viazacej pásky je určený pre jednoduché a bezpečné odvíjanie. Odvíjač je vybavený brzdou otáčania a odkladacím boxom na páskovací strojček alebo viazacie spony. Pozinkovaný povrch je zárukou odolnosti proti poveternostným vplyvom. 

 

 
 
 
 

Odvíjač oceľovej pásky ORA 530

Stacionárny odvíjač oceľovej viazacej pásky uľahčuje odvíjanie z ťažkých cievok, do ktorých býva páska navinutá. Povrch je pozinkovaný pre maximálnu odolnosť.

 

 
 
 

Pérový záves pre ručné páskovačky MZ 26-22

Pérový záves (balancer) slúži k vyváženiu hmotnosti páskovacieho strojčeka, ktorý je zavesený na tiahle. S balancerom namáhajú ťažké strojčeky obsluhu, tak ako keby strojček vážil menej ako 1 Kg. Pérové závesy sa obvykle používajú na páskovačky ťažšie ako 5Kg.

 

 
 
 

Nožnice na kovovú viazaciu pásku JW 914

Špeciálne ťažkotonážne kĺbové nožnice slúžia k ľahkému odstrihnutiu širokých oceľových viazacích pasiek. Dostatočne dlhé rukoväte, kĺbový mechanizmus a tvrdené ostrie minimalizujú námahu na prestrihnutie oceľových pasiek na minimum. 

 

 
 
 

Nožnice na oceľovú viazaciu pásku JW 913

Špeciálne kompaktné kĺbové nožnice slúžia k ľahkému odstrihnutiu oceľových viazacích pasiek. Pohodlné rukoväte, kĺbový mechanizmus a tvrdené ostrie minimalizujú námahu na prestrihnutie oceľových pasiek na minimum. 

 

 
 
 

Jednotka úpravy vzduchu OR 1195.910

Jednotka úpravy vzduchu je príslušenstvo pre pneumatické páskovačky. Jednotka úpravy zaistí vysušenie privádzaného vzduchu, primastenie vzduchu pre mazanie pneumatického náradia a v neposlednej rade aj tlakovú reguláciu pre ochranu strojčeka pred veľkým alebo nízkym tlakom.

 

 
 
 

Páskovacie pracovisko ORGAPACK

Zavádzací rám je určený k zavádzaniu plastovej pásky (polypropylénovej alebo polyesterovej) alebo oceľovej viazacej pásky okolo produktu pri ručnom páskovaní. Zavádzací rám je upravovaný podľa potrieb zákazníka pre páskovačky rôznych typov. Obvádzač pásky môže pracovať na elektrickom alebo pneumatickom princípe. Zostava sa skladá z balanceru vyvažujúceho strojček, zo zavádzacieho rámu, odvíjača viazacej pásky, ramená pre zavesenie páskovacieho strojčeka.

 
 

 

 
 
 
 
 

Copyright 2020 KUDA PACKAGING - servis a prodej - páskovačky  ORGAPACK