home    firma    sortiment    podpora    kontakt

 

orgapack

... keď rozhoduje spoľahlivosť

 
   
           
           
PÁSKOVACIE STROJE          
           
hutnícky priemysel          
drevársky priemysel          
stavebný priemysel          
papiernický priemysel          
expedícia a transport          
           
PÁSKOVACIE NÁRADIE          
           
spoj plastovej pásky sponou          
spoj plastovej pásky zvarom          
spoj oceľovej pásky sponou          
spoj oceľovej pásky bez spony          

originálne príslušenstvo

         
           

VIAZACÍ MATERIÁL

         
           
oceľové viazacie pásky          
polypropylénové viazacie pásky          
polyesterové viazacie pásky          
viazacie spony          
           
           
           

 

SORTIMENT

  

Pre katalóg s popisom kliknite na položky v bočnom menu.

   
   
   
Páskovacia technika (automatické alebo ručné páskovače) pre horizontálne aj vertikálne páskovanie produktov bez podkladovej palety. Páskovaným produktom môžu byť: kartóny, vrecia, hranoly, prepravky a ďalšie transportné jednotky.
   
Horizontálne páskovacie stroje pre páskovanie paletizovaného tovaru. Horizontálne páskovanie môže slúžiť k páskovaniu produktov napr. zámková dlažba, tvarovky, tehly, prepravky s nápojmi etc.
   
Vertikálne páskovanie produktov bez podkladovej palety s aplikáciou ochranných hrán. Tento spôsob páskovania je možné aplikovať na betónové  prefabrikáty, drevené hranoly, obrubníky etc.
   
Vertikálne páskovanie produktov na podkladových paletách. Najobvyklejší spôsob paletizovaného tovaru je možné využiť napr. v páskovaní  lepenky, papiera, kartonáže, naplnených krabíc, betonárskych výrobkov, dreva vo forme reziva etc.
   
Vertikálne páskovanie produktov na podkladových paletách  s aplikáciou ochranných príklopov. Ochranná funkcia príklopu sa využíva pri páskovaní napr. papiera, tlače, časopisov, kníh paletizovaných na podkladovej palete.
   
Pozdĺžne páskovanie paletizovaných produktov. Aplikácia pozdĺžneho páskovania je vhodná pri páskovaní napr. boxov so zásielkami, exportným balením.
   
Páskovanie rolí po obvode. Páskovače a páskovačky vhodné pre guľaté produkty majú svoj tvar prispôsobený oblým povrchom. Páskovacie stroje tohto typu slúžia k páskovaniu rolí papiera, zvitkov plechu, skupín profilov, skupín trubiek, etc.
   
Priečne páskovanie produktov s aplikáciou podkladových a prekryvných ochranných hranolov. Špeciálny spôsob páskovania sa hodí pre páskovanie drevených dosiek, drevotrieskových dosiek a všade tam, kde poškodenie viazacou páskou nie je prípustné.
   
Páskovanie produktov s uzavretým obvodom. Páskovacie stroje sú prispôsobené páskovaniu uzavretého obvodu tak, aby poskytli maximálny výkon prepáskovanie cievok pásky, zvitkov plechu, cievok s viazacou páskou, zväzkov káblov,návinov drôtov.
   
Krížové páskovanie paletizovaných produktov s aplikáciou príklopu a s lisovacím mechanizmom. Ochranná funkcia príklopu sa využíva pri páskovaní napr. papiera, tlače, časopisov, kníh platetizovaných na podkladovej palete. Lisovací mechanizmus páskovacieho stroja zaistí zmenšenie objemu produktu alebo stabilizáciu pred zapáskovaním.
   
Priečne páskovanie paletizovaných produktov s aplikáciou príklopu a s lisovacím mechanizmom. Ochranná funkcia príklopu sa využíva pri páskovaní napr. stohov listov papiera, tlače, časopisov, kníh paletizovaných na podkladovej palete. Lisovací mechanizmus páskovacieho stroja zaistenie zmenšenia  objemu produktu alebo stabilizáciou pred zapáskovaním.
   
Priečne páskovanie produktov s aplikáciou podkladových hranolov a prekryvných ochranných rožkov. Ďalší spôsob páskovania s ochrannými rohmi sa hodí pre páskovanie drevených dosiek, drevotrieskových dosiek a všade tam, kde poškodenie viazacou páskou nie je prípustné. Páskovacím strojom je možné zapáskovať aj stohy
   
Krížové páskovanie nepaletizovaných produktov. Páskovacie stroje sú špeciálne navrhnuté pre hutnícky priemysel a zaisťujú obvykle páskovanie stohov plechu, stohov oceľových výliskov oceľovou viazacou páskou.
   
Krížové páskovanie produktov s aplikáciou podkladových hranolov. Spôsob páskovania sa hodí pre páskovanie drevených dosiek, drevotrieskových dosiek, stohov reziva a všade tam, kde poškodenie produktu stykom so zemou pri stohovaní nie je prípustné.
   
Priečne páskovanie nepaletizovaných produktov. Páskovacie stroje tohto typu slúžia k páskovaniu stohov trubiek, skupín drevených alebo kovových profilov, etc.

 

 
 
 
 
 

Copyright 2020 KUDA PACKAGING - servis a prodej - páskovačky  ORGAPACK